2019 Söz Verdiğimiz Projelerin Hayata Geçtiği Bir Yıl Olacak

| Genel

Son yıllarda ilimizi her yönden ileriye taşımanın gayreti ve kararlılığı içinde olduk. 2018 de bu anlamda Gaziantep için verimli bir yıl oldu.

Şehrimizin çehresini değiştiren kentsel dönüşüm alanları, parklar, meydanlar, otoparklar, müzeler, köprülü kavşaklar, millet bahçeleri, spor merkezleri, sosyal tesisleri değerli vatandaşlarımızın hizmetine açıldı. Başladığımız birçok projemizi de 2019 yılında inşallah hayata geçireceğiz.

Önümüzdeki yıl şehrimizin su problemini çözecek Düzbağ Projesi, Kuzey şehir, Gaziray gibi dev projelerimizle vatandaşlarımızın hayatlarını daha da kolaylaştıracağız. Yerel seçimlerde vatandaşlarımızın teveccüh etmesi halinde, inşallah 2019 yılında da Gaziantep için yeni projelere girişeceğiz.

Gaziantep, birçok artısı olan bir şehir. Biz de mevcut değerlerimizi ön plana çıkartarak ve yenilerini ekleyerek şehrimizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz. Bundan sonra da insan odaklı, ortak aklın hâkim olduğu, verimlilik esaslı, sürdürülebilir içerikli projelerimizi sosyal belediyecilik çerçevesinde şehrimize kazandırmayı sürdüreceğiz.

2019 ve daha sonraki yılların Gazi şehrimiz ve Türkiye’miz için çok güzel olacağına yürekten inanıyorum. Umut dolu yeni bir başlangıç olan yeni yılın şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini, insanlığın ortak sorunlarının çözülmesi için vesile olmasını diliyor ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum.

Comments are closed.