#BenAntepim Dedik, Türkiye Sosyal Medyadan Ses Verdi!

| Haberler

Doğduğu büyüdüğü ve aşık olduğu şehrin yönetiminde söz sahibi olan şanslı insanlardanım ben. Gözümü açtığım, ekmeğini yediğim, havasını soluduğum, acı tatlı anılar biriktirdiğim bu şehri geleceğe taşımak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

Gaziantep, binlerce yıllık geçmişinden gelen tarihi mirası, coğrafi güzelliği, damak çatlatan lezzetleri ile dünyaca ünlü mutfağı, sanayisi, ticareti, el sanatları ile çok özel bir şehir, geçmişinden aldığı güç ile geleceğe yürüyen bir şehir.

Gaziantep’i bu kez Gazianteplilerin gözünden anlatalım istedik. Şehrimizi ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtmak amacıyla hazırladığımız kısa filmimizi ilk olarak sosyal medyadan yayınlayarak halkımızın beğenisine sunduk. Filmi yayına verdik, #BenAntepim dedik ve Türkiye sosyal medyadan ses verdi.

Tanıtım filmimiz yayınlanmasının üzerinden 24 saat bile geçmeden 1 milyona yakın sosyal medya kullanıcısı tarafından izlendi. Benim naçizane seslendirdiğim, dünden bugüne ve geleceğe Gaziantep’i anlatan filmimiz Türkiye’nin her bölgesinden, her kesiminden büyük övgü aldı.

Sosyal medya ve anlık mesajlaşma servisleri üzerinden paylaşılarak yayılan filmimizi henüz izlemediyseniz, buyurun buradan izleyin…

Comments are closed.