BİR GÜNE SIĞMAZ AMA GÜNÜBİRLİK GAZİANTEP KEŞFİ YAKINDA!

| Haberler

Kebabıyla, kutnusuyla, bakırıyla, dünyada tescilli baklavasıyla, coğrafyası, Çingene kızı mozaiğiyle, dünyanın dokuzuncu gastronomi kenti ve yedinci rekabet gücü yüksek kenti oluşuyla başlasam anlatmaya Gaziantep kelimelere sığmaz.

Sınırları dâhilinde 5 tane antik kent bulunan, sayısız müzesi ve keşfedilecek coğrafi güzelliklere sahip bir kentin turizm pastasından hak ettiği payı alması için bir süredir çalışıyoruz. İki yıl önce TÜRSAB’ın katkılarıyla “Şimdi Gaziantep Zamanı” dedik ve herkesi şehrimize davet ettik. Şimdi de “Uzaklarda Arama” diyoruz ve her şeyin en güzeli burada diyerek çağrımızı yineliyoruz.

Kampanyalarımız kısa vadede hedeflerimizi tutturmamızı sağladı. Şimdi yeni projelere yelken açma zamanı. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ve THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ile bir araya geldik. Türkiye’ye gelen yabancı turistler ve yerli misafirlerimizin günübirlik de olsa Gaziantep’i keşfedebilecekleri bir sistemi hayata geçirmek için destek sözü aldık.

Gaziantep çok güzel, gelsene…

Comments are closed.