BÜYÜKŞEHİR’İN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

| Haberler

ÇELED UŞAGLAR GÖSTERİSİNE YOĞUN İLGİ

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Festival Park’ta düzenlenen Ramazan etkinlikleri, Gaziantep’in sevilen tiyatro topluluğu Çeled Uşaglar’ın ramazan özel gösterisiyle devam etti. Yaklaşık iki saat süren tiyatro gösterisini büyük bir ilgiyle takip eden vatandaşlar, günün yorgunluğunu tiyatro gösterisiyle üzerinden attı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Düztepe Çamlık Parkı içerisine kurulan iftar çadırında orucunu açtı. İftar çadırında özellikle çocuklarla bol bol fotoğraf çektiren Şahin, vatandaşlarla tek tek ilgilendi.

İFTAR ÇADIRINDA ORUÇ AÇTI

Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonunu da yoğun bir tempoda geçiren Başkan Fatma Şahin, Ramazan Ayı’nda da mesai gözetmeden çalışmalarını sürdürdü. Gün boyu şehrin çeşitli bölgelerinde devam eden projeleri gezen Şahin, iftar vaktinde Düztepe Çamlık Parkı’nda kurulan iftar çadırında orucunu açtı.

Başkan Şahin, 11 ayın sultanı Ramazan ayında kurulan iftar sofralarında vatandaşlarla buluştuklarını belirterek, “Bugün, Düztepe Çamlık Parkı’nda, vatandaşlarla birlikte orucumuzu açtık. Onlarla iftar yapmanın, sohbet etmenin, kardeşlik sofrasında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ortamı sağlayan yüce Mevla’ya şükrediyorum. Şehreküstü İtfaiyesi yanı Talat Özkarslı Spor Salonu önü, Kayaönü İtfaiyesi içi, Düztepe Çamlık Parkı içi, Karataş Mahallesi 103410 Cadde, Gaziantep Üniversitesi Atakent Parkı ve GAR binası önünde Büyükşehir Belediyemizin kurduğu iftar çadırında bir ay içerisinde 300 bin kişiye iftar yemeği vereceğiz” dedi.

Comments are closed.