Hanımefendi ve Bakanlarımızdan Engelsiz Yaşam Merkezimize Ziyaret

| Haberler

Sayın Cumhurbaşkanımızın açtığı belediyecilik vizyonu kapsamında, özellikle dezevantajlı gruplara yönelik hizmetlere çok önem veriyoruz. Gaziantep, kimlikli şehir olmak yolunda önemli adımlar attı. Bugün için Gazi şehrimize “Engelli Dostu Kent” tanımını rahatlıkla yapabiliriz.

Engelsiz Yaşam Merkezimiz; yüzme havuzundan konferans salonuna, mola evinden fitness salonuna eksiksiz bir kompleks olarak hizmet vermektedir.

Emine Erdoğan Hanımefendi ve beraberindeki Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk, Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçukun ziyareti merkezimizden faydalanan engelli kardeşlerimize iyi bir moral ve motivasyon kaynağı oldu. Biz de sunduğumuz projelere ilgi ve desteğini esirgemediği için kendilerine içtenlikle teşekkür ettik.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hak temelli bir anlayış çerçevesinde  adaleti merkeze koyarak, her türlü ayrımcılığa dur diyerek Gaziantep’i herkesin yaşamaktan keyif alacağı bir şehir yapmak arzusuyla hareket edeceğimize söz verdik.

Comments are closed.