NURDAĞI BÜYÜKŞEHİR PARKI HİZMETE AÇILDI

| Haberler

Gaziantep Büyükşehri Belediyesi tarafından Nurdağı’na yapılan “Büyükşehir Parkı” hizmete açıldı.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nurdağı Belediye Başkanı Mustafa Yıldırır, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’ın katıldığı etkinlikte, sanatçı Mustafa Uğur konser verdi.

Fatma Şahin, konserin ardından yaptığı konuşmada, Nurdağlıların iyi ve kötü günde her zaman arkalarında durduklarını söyledi.

Türkiye’de en hızlı proje üreten ilçenin Nurdağı olduğunu belirten Şahin, belediye olarak ilçeye yapılan ve yapılacak hizmetleri anlattı.

“Şehir insanın insan şehrin aynasıdır” diyen Şahin, “Biz eğer sağlıklı bir toplum istiyorsak, sağlıklı mekanlar oluşturacağız. Huzurlu bir toplum istiyorsak, huzurlu mekanlar oluşturacağız” dedi.

Milletvekili Tayyar da ilçede yapılan hizmetler hakkında bilgi vererek, merkez, büyükşehir ve ilçe belediyelerinin birlikte çalışmasının önemine dikkat çekti.

Nurdağı Belediye Başkanı Yıldırır da hizmetlerin devam edeceğini belirterek, Fatma Şahin’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Şahin, Büyükşehir Belediyesi tarafından Nurdağı Belediyesi’ne hediye edilen iş makinasının anahtarını teslim etti.

Yıldırır da Şahin’e belediye olarak ilçeye verdiği destekten ve hizmetten dolayı çiçek takdim etti.

Comments are closed.