NURDAĞI BÜYÜKŞEHİR’İN İFTARINDA BULUŞTU

| Haberler

Ramazan ayı dolaysıyla şehir merkezi ve ilçelerde bir takım etkinlikler ile iftar programları düzenleyen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin iftar programı önceki gün Nurdağı oldu.

Büyükşehir Parkı içinde gerçekleşen iftar programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. İftar programı öncesinde ve sonrasında Grup Dergah’ın okuduğu birbirinden güzel ilahilerle keyifli bir ramazan akşamı geçiren Nurdağılı vatandaşlar, Başkan Fatma Şahin’e de büyük ilgi gösterdiler.

İftar öncesinde vatandaşlara hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, artık ramazan ayının sonuna yaklaşıldığını ve bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin arandığı bu günlerin iyi değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

Ramazan aynını insanlara rahmet ve bereket olduğunu anımsatan Şahin, “Ramazan ayı kurtuluş ve arınma ayıdır. Yüce Mevlam inşllah ilçemizi, ilimizi, ülkemizi ve tüm islam coğrafyasını mağdur etmesin. Bugün burada yaptığımız duaları ve tuttuğumuz oruçları kabul eylesin” dedi.

Nurdağı’na yapılan altyapı hizmetleri ve sosyal yapıdan da kısaca bahseden Şahin, 15 güne kadar tüm altyapı ve üstyapı çalışmalarının biteceğini ifade etti. Büyükşehir Belediyesi olarak Nurdağı’na gerekli yatırımları yapacaklarını aktaran Şahin, ramazan ayının bereketinden feyz alarak hizmetlerinin hızlı bir şekilde devam edeceğini söyledi.

Comments are closed.