ŞAHİN’DEN AKKENT VE MAVİKENT MAHALLESİNE ZİYARET

| Haberler

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaret çerçevesinde yeni kurulan Akkent ile Mavikent mahellesi sakinleri ve esnafla bir araya gelen Şahin, burada sorunları dinledi.

Beraberindeki heyetle önce Akkent Mahallesine gelen Şahin, mahalle sakinleriyle görüştü. Sorunları dinleyen Şahin, yapılması gerekenleri yardımcılarına, telefonla arayarak talimat verdi, gerekli konuları yanında getirdiği ajandasına not aldı. Çocuklarla da ilgilenen Şahin, vatandaşların fotoğraf çekilme isteğini de geri çevirmedi.

Akkent’teki Sevil Arif Develi İlkokulunu da ziyaret eden Şahin, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Şahin, burada yaptığı konuşmada, ülkenin geleceğinin çocuklar olduğunu belirterek, “Sizler, bizlerin geleceğisiniz, öğretmenini iyi dinleyin, derslerinize iyi çalışın. Bu ülkenin, sizlere ihtiyacı var” dedi.

Daha sonra Mavikent Çarşısı’ndaki esnaf ile bir araya gelen Şahin, burada da esnafın sıkıntılarını dinledi. Gelen talep ve istekleri not aldıran Şahin, Büyükşehir Belediyesi’ne düşün görevleri yapacaklarını ifade etti.

Comments are closed.