Sevgiyle Yükselen Gaziantep

| Haberler

Ben Gaziantep’te doğdum, bu topraklarda buranın rüzgârı, buranın kokusu ile büyüdüm. Burada öğrendim, memleket nedir, vatan nedir, sevda nedir! Çocukluğumda başladı dünyanın en güzel coğrafyasına olan sevdam. Ve çok şükür ki mayam olan şehrime hizmet etme şansına nail oldum.

Bugün büyük bir katılım ile 31 Mart yerel seçimleri için hazırladığımız seçim beyannamemizi hemşerilerimle paylaştım. Bakanlarımızın, vekillerimizin, siyasetçi arkadaşlarımızın, şehrimiz temsilcilerinin, çalışma arkadaşlarımın ve halkımızın coşkusu ve desteği beni çok mutlu etti. Bu güvene layık olmak beni hem duygulandırdı, hem de sorumluluğumun önemini bir kez daha hatırlattı. Allah’ım utandırmasın.

2014 yılında şehrime hizmet etme amacı ile çıktığımız yolun başında marka şehir dedik, kalkınma yerelden başlar dedik. Daima hizmet, daima memleket dedik. Geride bıraktığımız yıllarda da sözümüzün hakkını vermek için var gücümüzle çalıştık.

Şimdi ne diyoruz? Memlekete hizmet gönül işidir diyoruz. Gönül işi sevgi olmadan yapılmaz. Biz bugün işimizi büyük bir enerji ile aşkla yapıyorsak, gönül belediyeciliğinde başarı öyküsü yazıyorsak; bu topraklara olan aşkımızdandır. Gaziantep’e duyduğumuz sevda, hizmet yolunda en büyük gücümüzdür. Gaziantep sevgiyle yükselecek…

 

Comments are closed.