VATANDAŞ “BEYAZ MASA”DAN MEMNUN

| Haberler

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan “Beyaz Masa” vatandaşı memnun etti.

Vatandaşın sorunlarını kısa zamanda ilgili birimlere ileterek çözümünü sağlayan, gerçekleştirdiği bu çalışmayla halkın güven ve takdirini kazanan Beyaz Masa birimi, başarılı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Vatandaş ve belediyeler arasındaki iletişim kopukluluğunu gidererek halkın sorunlarını rahatça aktarabileceği bir birim haline gelen, sorunların çözümü için hızlı ve etkili bir şekilde çalışan Beyaz Masa birimi bünyesinde vatandaşa daha kaliteli hizmet sunabilmek için “Vatandaş memnuniyeti için arama çalışması” başlatıldı.

Bu kapsamda sorun, görüş ve talepleri alınarak ilgili birimlere yönlendirilen vatandaşlar, tekrar aranarak takibi yapılıyor.

Geri dönüşlerden oldukça memnun kalan vatandaş Beyaz Masa ekibini arayarak belediyenin yaptığı çalışmalar ve verilen hizmetten memnun kaldıklarını iletiyor.

Kaliteli ve iyi bir hizmete erişimi kolaylaştırmak, sorunları yerinde çözmek, zaman kaybını önlemek, vatandaşın yönetimle kaynaşmasını sağlamak amacıyla kurulan Beyaz Masa’ya belediyenin verdiği hizmetlerden eksiklik ya da bir sorun yaşanıldığında da başvurulabiliniyor.

-32 BİN 400 TALEP KARŞILANDI

Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Beyaz Masa kurulduğu günden itibaren 32 bin 400 talebi karşıladı.

Öte yandan esnafı da ziyaret eden Beyaz Masa ekibi, çalışmalarını tanıtıp, broşür dağıtıyor.

Comments are closed.