Yenilenen Belediye Pasajı’mızı Ziyaret Ettik

| Haberler

Yenileme çalışmalarını tamamladığımız Belediye Pasajı’nı ziyaret ederek esnafla bir araya geldik. Pasajımızın alt ve üstyapı çalışmaların tamamlayarak aydınlatmalarını yeniledik. Islak zemin çalışmalarını da yaparak ferah bir ortam haline getirdik. Buradaki esnafı ziyaretimizde, bir süre sohbet ederek, çalışmalar hakkındaki memnuniyetlerini konuştuk.

Pasaj bize dair bir ticaret merkezi. Pasaj bizim medeniyetimize, tarihimize uygun bir alışveriş merkezi. Çocukluğumda geldiğim pasajdı. Tadilat ve tamirata ihtiyaç vardı. Çok büyük şikayetler ve sorunlar mevcuttu. İçeriye girdiğimizde tamamen altyapı ve üstyapısının tamamlandığı, buradaki oda başkanımız, birlik başkanımız ve esnafımızın çalışmadan memnun olduğu, ıslak zeminin, bütün aydınlatmaların yapıldığı çalışma tamamlanmış oldu. Burası şehrin kalbi, merkezi. Burası mutluysa biz de mutluyuz. Yaptığımız çalışma belediyecilikte vatandaşa dokunuyorsa, yaşam kalitesini arttırıyorsa, vatandaş evine daha kolay ekmek götürüyorsa bu bizim ne kadar doğru iş yaptığımızı gösterir.

HÜRRİYET CADDESİ YENİ GÖRÜNÜŞÜNE KAVUŞTU

Belediye Pasajı sonrası yine belediyemiz tarafından yürütülen Şahinbey ilçesinde bulunan ve iş yerlerinin ağırlıkta olduğu Hürriyet Caddesi’nde dış cephe yenileme çalışmalarını inceledik. 400 metre uzunluğundaki caddede 77 işletmede yapılan cephe yenileme çalışmaları ve 35 binanın dış cephesinde yapılan işlemler hakkında bilgi aldık.

Ayrıntı için tıklayınız.

Comments are closed.